Karate mokykla SAULĖS ŽENKAS
NAUJAS KARATE SEZONAS JAU NUO RUGSĖJO 4 !

Martyno Mažvydo progimnazija
Karate salė Vydūno g. 17a, Vilnius
Tel. 862035188 ir 861413363.

10 val. 16 val. 30 min. 17 val. 45 min.
Antradienis Vaikai iki 10 m. Vaikai nuo 10 m.
Ketvirtadienis Vaikai iki 10 m. Vaikai nuo 10 m.
Šeštadienis Vaikai bendra
A. P. Kavoliuko g. 2A salė

Mėnesio abonementas vaikui - 35 eur.

AKCIJA
Metinis abonementas vaikui  - 350 eur. *

*mokate už 10 mėn., sportuojate visus metus iki 2018 mėn. rugsėjo 1 d.
AKCIJA galioja iki 2017 m. spalio 1 d. Metinis abonementas nepratęsiamas.

Individualios treniruotės su treneriu Edgard Sečinski !
Norite pagerinti savo fizinę kondiciją, siekiate greičiau išmokti karate kovos pagrindus, ruošiatės karate egzaminams ? 
Daugkartinis Lietuvos čempionas, Europos čempionatų prizininkas, Pasaulio čempionatų dalyvis, geriausias 2016 m. karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS kovotojas Jūsų paslaugoms.

Treniruotės vykdomos karate salėje A. P. Kavoliuko g. 2A, Vilniuje.
Dėl informacijos skambinkite tel. 862035188 arba 861413363

- Kodėl pasirinkote kyokushin karate ? - klausiame geriausio 2012 metų Europos jaunimo kyokushin karate čempionato kovotojo, 2012 metų Europos suaugusiųjų čempionato vice čempiono, 2014 ir 2015 metų Europos čempionato 3 vietos laimėtojo, bei 2015 metų Pasaulio čempionato, vykusio Japonijoje, 7 vietos laimėtojo Edgaro Sečinskij.

- Tai lyg įkvėpimas, leidžiantis siekti savo užbrėžtų tikslų. Sportuodamas  sustiprėji tiek fiziškai, tiek morališkai ir psichologiškai. Dabar Kyokushin Karate yra mano gyvenimo dalis, šeima, dvasinio ir fizinio tobulėjimo sistema stumianti mane į priekį. Kyokushin Karate tuom ir skiriasi nuo kitų karate stilių.  Būdamas paaugliu norėdavau sustiprėti tik fiziškai, tačiau Kyokushin Karate mane išmokino tobulėti visapusiškai. Tai geriausiai įrodo diržų egzaminai, kai reikia parodyti ne tik fizines savo galimybes, bet ir techniką, kovinę dvasią, užsispyrimą. Egzaminai - tai lyg laipteliai, kuo aukščiau lipi, tuo sunkiau, kuo aukštesnis diržas, tuo sunkesnis egzaminas. Tuom Kyokushin Karate man ir patinka - tai lyg įkvėpimas, padedantis tobulėti visapusiškai, vertinti meistrus, gerbti aplinką kurioje esi. O jeigu sąžiningai sportuosime, tai anksčiau ar vėliau  pasieksime savo gyvenimo užsibrėžtus tikslus.

Edgaras Sečinskij vasaros stovyklos metu laikė karate egzaminą ir jį sėkmingai išlaikė. Išsipildė dar viena kovotojo svajonė. Dabar Edgaras yra 1 dano meistras ir jo karate aprangą puošia juodas diržas.PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!