JUODŲ DIRŽŲ ĮTEIKIMO CEREMONIJA, TOP 10 APDOVANOJIMAI IR KARATE EGZAMINAS 10-5 KYU

Jau šį penktadienį, gruodžio 16 dieną, vyks didžiausias 2016 m. Karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS renginys - karate egzaminas 10 - 5 kyu. Čia savo galimybes pasitikrins daugiau nei 200 įvairaus amžiaus kovotojų.

Šis gražus ir svarbus renginys prasidės juodų diržų įteikimo ceremonija. Net devyni Vilniaus karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS kovotojai vasaros metu laikė sunkius kyokushin karate juodojo diržo egzaminus. Ši teikimo ceremonija - puikus pavyzdys jauniesiems kovotojams, kaip sunkiu darbu galima pasiekti savo svajonę - 1 daną. Šią vasarą tokius diržus iškovojo Jonas Eimontas, Edgard Sečinski, Gytis Garnys, Andrius Digaitis, Edvinas Cybuličius, Orestas Abazorius, Jevgenij Jemec, Tadas Beresnevičius ir Greta Šerkšnaitė. Diržus įteiks Lietuvos kyokushin karate federacijos garbės prezidentas, Europos kyokushin karate federacijos prezidiumo narys, gerbiamas Romas Vitkauskas ir Karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS prezidentas Paulius Klapatauskas.

Na, o po to įvyks klubo TOP 10 apdovanojimai. Didžiulė sėkmė ir garbė visiems klubo sportininkams, jų draugams ir tėveliams pamatyti kurie SAULĖS ŽENKLAS sportininkai 2016 metais buvo sėkmingiausi, kurie laimėjo aukščiausius apdovanojimus Lietuvos ir Europos arenose ir išklausyti geriausiųjų palinkėjimus artėjantiems 2017 - iems metams.

Padėkos žodžius taip pat tarsime ir klubo rėmėjams ir treneriams. Ir tai bus dar ne viskas.

Kalėdinę dovaną visiems klubo nariams įteiks dainininkas ir režisierius Vidas Bareikis, kuris specialiai šiai šventei ir artėjančių Naujų Metų proga, kartu su dainininke Jurga Šeduikyte sukūrė himną Karate mokyklai SAULĖS ŽENKLAS. Egzamino dalyviai bus pirmieji, kurie išgirs ir įvertins šį, naujai iškeptą karate himną - SAULĖS ŽENKLAS klubo himną.

Po gražios įžangos prasidės darbas, prasidės karate egzaminas 10-5 kyu. Beje, pats Vidas Bareikis irgi laikys egzaminą 8 kyu.

Karate egzaminus ves egzaminų komisijos nariai: Eugenijus Šilaika ir Artūras Bobelis.
Egzaminų pradžia 18 val., iš karto po apdovanojimų ceremonijos.
Egzaminų vieta: Š. Marčiulionio krepšinio akademija, Vytenio g. 6/23, Vilnius.

OSU

PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!