KARATE TRENIRUOTĖS ZOOM PROGRAMOJE SU EUROPOS ČEMPIONU EDGARD SEČINSKI

Jau nuo balandžio 21 d. startuoja ZOOM LIVE treniruotės vaikams ir jaunimui iki 18 m. su Europos ir Pasaulio čempionu Edgard Sečinski.
KATA, KYU, KUMITE technikos, fizinis pasirengimas ir lankstumas, pasirengimas Lietuvos KATA LIVE čempionatui per ZOOM platformą, pasirengimas artėjantiems karate KYU egzaminams Liepos, Rugpjūčio mėn., tiesioginis bendravimas su 2019 m. Europos karate čempionu Edgardu.

Prisijunkite antradieniais ir ketvirtadieniais:

15 val. - 10,9 kyu 
16 val. - 8, 7 kyu
17 val. - 6 ir aukštesni kyu

Norintys dalyvauti KARATE ZOOM LIVE treniruotėse registruojasi:
Edgard Sečinski asmenine žinute Facebook'e arba tel. 862035188
Užsiregistravę gaus prisijungimo kodus likus valandai iki treniruotės.

KARTU MES STIPRESNI !
OSU

PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!