LIETUVOS KARATE FEDERACIJĄ PAPILDĖ REKORDINIS JUODŲ DIRŽŲ SKAIČIUS

Trys trečio dano meistrai, devyni antro dano meistrai ir net trisdešimt vienas pirmas danas, toks rekordinis sportininkų skaičius papildė Lietuvos kyokushin karate juodų diržų klubą. Tai įvyko tradicinėje vasaros karate stovykloje Monciškėse, pirmąją rugpjūčio savaitę, kaitinant alinančiai saulei ir žliaugiant negailestingam lietui. Bet sportininkams tai nebuvo svarbu, karate kovotojai turėjo kitus tikslus: išlaikyti savaitę trunkančius išbandymus ir išsikovoti savo naujus diržus. Kaip ir visada, stovykloje buvo ir gausi karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS šeima, kuri drąsiai priėmė šį iššūkį ir dar kartą parodė savo pajėgumą treniruočių ir karate egzaminų metu. Tarp beveik 250 sportininkų buvo net 35 SAULĖS ŽENKLAS mokyklos atstovai. Net 30 jų laikė karate egzaminą ir labai malonu, kad visi 30 jį ir išlaikė. Labiausiai, žinoma, norisi paminėti tuos, kurie išlaikė savo svajonių egzaminą ir įgyjo teisę rištis juodą karate diržą. Tiesiog paminėsime šiuos naujus karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS juodojo diržo meistrus, kurie taps puikiu pavyzdžiu likusiems, siekiantiems savo svajonės kovos menų srityje:
GYTIS GARNYS 1 DANAS
TADAS BERESNEVIČIUS 1 DANAS
JEVGENIJ JEMEC 1 DANAS
ANDRIUS DIGAITIS 1 DANAS
GRETA ŠERKŠNAITĖ 1 DANAS
CYBULIČIUS EDVINAS 1 DANAS
ORESTAS ABAZORIUS 1 DANAS
EDGARD SEČINSKI 2 DANAS
JEVGENIJ JURUT 3 DANAS

PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!