SĖKMINGAS LIETUVOS KOVOTOJŲ STARTAS ATVIRAME PRANCŪZIJOS ČEMPIONATE LILYJE

Vilnius - Frankfurtas - Briuselis - Lilis. Tokį kelią iki varžybų nukeliavo Lietuvos karate kovotojų komanda. Prancūzijooje, be šeimininkų prancūzų ir atvykusių lietuvių, kovų laukė Šveicarijos, Belgijos, Olandijos, Norvegijos, Švedijos, Tuniso, Didžiosios Britanijos, Lenkijos atstovai. Penki kovotojai, penki medaliai: du aukso ir trys sidabro. Toks lietuvaičių kraitis. Kitų šalių atstovams nepralaimėta nei viena kova. Net du finalai buvo ,,lietuviški", o vienas neįvyko dėl traumos. Edgaras savo kelyje iki finalo nugalėjo Olandijos, Tuniso ir Švedijos kovotojus. Vytautas iki finalo įveikė Tuniso, Lenkijos ir Prancūzijos atstovus. Lietuviškas finalas neįvyko. Sportininkai draugiškai sutarė finalinę kovą atidėti iki Pasaulio čempionato Japonijoje. Tiek Diana Balsytė, tiek Gabija Gudeliauskaitė iki finalo nugalėjo po dvi varžoves, o tarpusavio finalinėje kovoje, po visų pratęsimų, nežymia persvara, pergalę šventė Gabija. Diana Mačiūtė taip pat įveikė dvi labai pajėgias varžoves, bet finalinėje kovoje nedalyvavo dėl traumos. Tai buvo paskutinis kontrolinis turnyras Lietuvos rinktinės nariams prieš artėjantį Pasaulio čempionatą Japonijoje. Dabar laukia pasirengimo stovyklos Prancūzijos kalnuose, Palangoje ir Japonijoje.


PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!