TEGUL 2017 BŪNA SVAJONIŲ IŠSIPILDYMO METAI !

Karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS šventinės foto akimirkos, puikiai atspindinčios Kalėdų dvasią. Ir švenčiame mes kitaip, sportuodami ir vienas kitam dėkodami už atliktus darbus. Ir laikytas egzaminas išlaikytas visu 100 procentu, ir dovanos įteiktos geriausiems ir mažiausiems.

Belieka tik padėkoti. Padėkoti Vidui Bareikiui, kuris per labai trumpą laiką sukūrė Karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS himną, greitai tapsiantį hitu:). Visas SAULĖS ŽENKLAS kolektyvas dabar stebės ir balsuos už Vidą LRT projekte AUKSINIS BALSAS. Linkime gražios ir kūrybiškos pergalės, linkime džiuginti klausytojų ausis ir širdis. Norime padėkoti Romui Vitkauskui, kuris rado laiko atvykti į šventę ir pasveikinti visus su artėjančiomis šventėmis, bei įteikti juodus diržus ir dovanas geriausiems klubo sportininkams. Ačiū Jonui už foto akimirkas. Jo dėka, šių gražių akimirkų mes turėsime tikrai daug. Ačiū Jūratei už video klipą, kurį visi išvysime prieš Kalėdas. Tai bus dar viena graži dovana mūsų didelei karate šeimai. Ačiū rėmejams, kurie leidžia įkvėpti lengviau ir pildyti svajones. Be abejo, didžiausias AČIŪ sportininkams, Ritai Pivoriūnaitei, Edgard Sečinski...,kurie garsina Lietuvą Europos ir Pasaulio šalyse. Ačiū jauniesiems karate meistrams, kurie nuoširdžiai sportavo ir išlaikė savo egzaminus. Tai irgi puiki dovana, dovana treneriams, tėveliams ir, žinoma, sau pačiam. Ačiū treneriams, be kurių joks darbas nevyktų ir nebūtų rezultatų, kuriais visi galime džiaugtis.

Ir tegul 2017- ieji mums būna svajonių išsipildymo metai ! OSU

PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!