TOP 10, JUODŲ DIRŽŲ, TRENERIŲ IR RĖMĖJŲ ŠVENTINĖ PAGERBIMO CEREMONIJA

Vasarą prodiuseris Kristupas Krivickas iškovojo juodąjį karate diržą. Tačiau iš Japonijos šis svarbus karate meistrui įvertinimas atkeliavo tik dabar.

„Karate Kalėdos. Penktadienį beveik 300 jaunų ir vyresnių kyokushin karate mokyklos „Saulės ženklas“ mokinių laikė svarbiausią savo metų egzaminą aukštesniam diržui. Prieš prasidedant egzamino užduotims buvo iškilmingai įteikti ką tik iš Japonijos atkeliavę juodieji diržai ir sertifikatai tiems, kas juos iškovojo dar praėjusią vasarą. Man taip pat buvo įteiktas mano japoniškas juodasis. Stovėdamas prieš šimtus jaunųjų karatistų atlikau simbolinę juodojo diržo užsirišimo ceremoniją.

Renginio metu buvo paskelbti ir apdovanoti geriausi šių metų klubo kovotojai. Geriausiu iš geriausių tapo šių metų pasaulio čempionas Edgardas Sečinskis! Ši simbolinė geriausiųjų pagerbimo ceremonija jauniesiems karatistams taps dar vienu įkvėpimu siekti savo aukščiausių tikslų! Osu“, – pasidžiaugė K.Krivickas.

lrytas.lt

PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!