TRYS SAVAITGALIAI, TRYS TURNYRAI, TRYS AUKSINĖS TAURĖS

Ar įmanoma per tris savaitgalius laimėti tris auksines karate taures? Jei sakote ne, klystate. Benas Sakalauskas tai padarė. Prieš tris savaites, laimėjęs prieš velsietį, olandą ir kitą lietuvos atstovą, Benas tapo Olandijos čempionu. Jau po savaitės, laimėjęs dvi kovas, Benas tapo karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS vaikų kovų turnyro nugalėtoju. Šį savaitgalį, laimėjęs net keturias kovas, Benas tapo Lietuvos moksleivių kyokushin karate finalinių varžybų nugalėtoju. Šios varžybos vyko Kėdainių arenoje ir jose dalyvavo beveik 800 dalyvių iš visos Lietuvos, bei svečiai iš Rusijos ir Vengrijos. Nuostabūs jaunojo kovotojo pasiekimai ir rimtas pareiškimas patekti į geriausių karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS kovotojų 2016 metų TOP 10-uką, į kurį paprastai patenka tik suaugę kovotojai. 
Būtina paminėti ir pasidžiaugti Aido Šleinotos bei Šarūno Gikio laimėtomis antromis vietomis. Abu jie kovojo po keturias kovas ir tik per plauką liko nuo auksinių apdovanojimų. Antrą vietą laimėjo ir Gabija Kitovaitė, o bronzos medalį iškovojo Silvester Višnevski.
Jau po savaitės į Bulgarijos sostinę Sofiją išvyksta geriausi karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS kovotojai iki 16 metų, iki 22 metų ir suaugusiųjų amžiaus grupėse. Jie dalyvaus didžiausiame metų renginyje: Europos kyokushin karate U16, U22 ir absoliučios svorio kategorijos suaugusiųjų čempionatuose. Palinkėkime sėkmės Edvardui Volodkevič U16 kumite rungtyje, Godai Klapatauskaitei U16 kumite ir kata rungtyse, Laurynui Augliui, Justinui Šapokai, Orestui Abazoriui U22 kumite rungtyje, Jonui Eimontui, Vytautui Cėplai, Jurui Sokolovui ir Edgarui Sečinski suaugusiųjų kumite rungtyje be svorio apribojimų.
Stebėkite kovas lapkričio 25, 26 dienomis ir laikykite kumščius už mūsų kovotojų gražias pergales. OSU

p.s. kovų tiesioginę transliaciją galėsite stebėti internetu. Adresą pateiksime vėliau.

PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!