- Kodėl pasirinkote kyokushin karate ? - klausiame geriausio 2012 metų Europos jaunimo kyokushin karate čempionato kovotojo, 2012 metų Europos suaugusiųjų čempionato vice čempiono, 2014 ir 2015 metų Europos čempionato 3 vietos laimėtojo, bei 2015 metų Pasaulio čempionato, vykusio Japonijoje, 7 vietos laimėtojo Edgaro Sečinskij.

- Tai lyg įkvėpimas, leidžiantis siekti savo užbrėžtų tikslų. Sportuodamas  sustiprėji tiek fiziškai, tiek morališkai ir psichologiškai. Dabar Kyokushin Karate yra mano gyvenimo dalis, šeima, dvasinio ir fizinio tobulėjimo sistema stumianti mane į priekį. Kyokushin Karate tuom ir skiriasi nuo kitų karate stilių.  Būdamas paaugliu norėdavau sustiprėti tik fiziškai, tačiau Kyokushin Karate mane išmokino tobulėti visapusiškai. Tai geriausiai įrodo diržų egzaminai, kai reikia parodyti ne tik fizines savo galimybes, bet ir techniką, kovinę dvasią, užsispyrimą. Egzaminai - tai lyg laipteliai, kuo aukščiau lipi, tuo sunkiau, kuo aukštesnis diržas, tuo sunkesnis egzaminas. Tuom Kyokushin Karate man ir patinka - tai lyg įkvėpimas, padedantis tobulėti visapusiškai, vertinti meistrus, gerbti aplinką kurioje esi. O jeigu sąžiningai sportuosime, tai anksčiau ar vėliau  pasieksime savo gyvenimo užsibrėžtus tikslus.

Edgaras Sečinskij vasaros stovyklos metu laikė karate egzaminą ir jį sėkmingai išlaikė. Išsipildė dar viena kovotojo svajonė. Dabar Edgaras yra 1 dano meistras ir jo karate aprangą puošia juodas diržas.


ARATE TRENIRUOTĖS PILAITĖJE, VILNIUJE

Antradienis 18.30 val. ir 19.30 val., M. Mažvydo progimnazija, mažoji sporto salė

Ketvirtadienis 18.30val. ir 19.30 val., M. Mažvydo progimnazija, mažoji sporto salė

Šeštadienis 10.00 ir 11.00 val., Karate salė, A. P. Kavoliuko g. 2A, Vilnius

Informacija pasiteiravimui el.p. edgard.secinski@gmail.com, Tel.: 8 620 35188.

Karate mokykla SAULĖS ŽENKLAS
Tel. 861413353 ir 861413363
El.p. paulius@karatemokykla.lt

PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!