Julius Klakauskas

Dar būdamas vaikas atėjau į pirmąją treniruotę ir likau sužavėtas atmosferos, tvyrančios salėje, kur gausus būrys mano bendraamžių susirinko išbandyti tuometu daugeliui dar nepažįstamą ir egzotiškai skambančią sporto šaką – Kyokushin karate. Atsimenu, kaip įdomiai ir paslaptingai skambėjo pirmą kartą išgirstas žodelis „osu“, kaip įspūdingai ir galingai atrodė treneris ir keli pažengę mokiniai, vilkintys baltus kimono. Nuo pat pirmųjų užsiėmimų supratau, jog liksiu čia ilgam. Ir iš tiesų, Kyokushin karate jau seniai man tapo ne tik sportu, bet ir gyvenimo būdu.

Po pirmųjų treniruočių metų sekė sportinis kelias: visą sportinės karjeros laikotarpį buvau Lietuvos kyokushin karate rinktinės nariu, pavyko tapti nugalėtoju jaunių Europos čempionate, būti Lietuvos suaugusiųjų čempionu bei daugkartiniu prizininku, taip pat laimėti ir būti prizininku tarptautiniuose turnyruose. Baigęs aktyvią sportinę karjerą daug laiko skyriau teisėjo įgūdžių tobulinimui ir įgijau tarptautinio teisėjo kategoriją.

Jau beveik 15 metų džiaugiuosi galėdamas savo vedamų grupinių bei individualių užsiemimų metu kviesti įvairaus amžiaus vaikus bei suaugusius prisijungti prie didelės ir draugiškos Kyokushin karate šeimos karate mokykloje „Saulės ženklas“.

Telefonas: 8 684 55315

El. paštas : juliusklakauskas@gmail.com

PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!