KITOKIE, BET YPATINGI
Monciškės, 2016 rugpjūčio 19 d.

Vilniaus miesto „Atgajos“ specialioji mokykla toliau tęsia projekto "Kitokie, bet ypatingi 2016" veiklas. Viena iš jų - stovykla šeimoms. Rugpjūčio 16-20 d., Monciškėse, prie Baltijos jūros šeimos susitiko stovykloje "Aplink pasaulį". Nors pirmomis dienomis oras mus ne visai džiugino, tačiau dalyvių nuotaikai tai neturėjo didelės reikšmės. Kiekvieną dieną "aplankydami" skirtingus žemynus dalyviai susipažindavo su skirtingų šalių tradiciniais patiekalais, šokiais arba žaidimais. Daug teigiamų emocijų sukėlė vaikams ir šeimos nariams banglenčių ir karate pamokėles, kurių metu visi dalyviai išbandė save ir gavo naujų įgūdžių. Nuoširdžiai dėkojame visiems stovyklos dalyviams, instruktoriams ir Kyokushin Karate  5 DAN'o meistrui  Pauliui Klapatauskui už šauniai ir smagiai pralestą laiką kartu!!!
Labai Jums AČIŪ!


TARPTAUTINĖ STOVYKLA. 2015 m., Belgija

2015 metų vasaros stovykla Belgijoje - galimybė praleisti laiką ir pasisemti patirties sportuojant kartu su fizinę negalią turinčiais žmonėmis. Karatė mokyklos SAULĖS ŽENKLAS sportininkai šiuose užsiėmimuose ne tik suteikė galimybe sportuoti šiems džiaugsmo akimirkų ieškantiems žmonėms, bet ir patys sėmėsi praktinių žinių.

 

PIRMOJI KARATE TRENIRUOTĖ VILNIAUS ,,ATGAJA" SPECIALIOSIOS MOKYKLOS MOKINIAMS. 2014 m., Vilnius

Karatė mokykla SAULĖS ŽENKLAS pravedė karate treniruotę Vilniaus ATGAJA specialiosios mokyklos mokiniams. Parodomąją techniką demonstravo ir su vaikais karate paslaptimis dalinosi Europos ir Pasaulio karate čempionas Paulius Klapatauskas, karate instruktoriai ir jaunieji karate kovotojai. Azarto, geros nuotaikos ir troškimo pažinti pirmuosius karate veiksmus vaikams tikrai netrūko. Sporto šventėje labai aktyvūs ir geranoriški buvo ir mokyklos pedagogai. Užsiėmimui einant į pabaigą, vaikams buvo padalintos karate mokomosios knygos ir sveikatos stiprinimui skirtas inventorius. Mokyklos auklėtiniai pažadėjo susipažinti su karate technika, o SAULĖS ŽENKLAS pažadėjo sugrįžti ir tęsti karate treniruotes.PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!