KYOKUSHIN KARATE MOKYKLA ,,SAULĖS ŽENKLAS".
ISTORIJA

Viskas prasidėjo dar praeitame šimtmetyje:), kai treneris Audrius Mikšys, dabartinis Lietuvos Kyokushin Karate Federacijos (LKKF) prezidentas subūrė šaunų jaunųjų kovotojų kolektyvą. Tai buvo maždaug 1987 - 1990 metai. Jonas Kilius, kuris amžiams liks mūsų širdyse, Vilmantas Rimgaila, Darius Buckus, Mindaugas Šliavas, Tomas Turčinskas, Paulius Klapatauskas ... - jauni ir ambicingi kovotojai tuo metu gynė klubo KANKU garbę. Tai buvo pirmieji žingsniai Lietuvos ir tarptautinėse arenose. Sunkaus darbo ir sveikų ambicijų dėka buvo skinamos pirmosios didžiosios pergalės. Romas Vitkauskas ir Audrius Mikšys, aukodami savo asmeninį laiką ir lėšas, vežiojo jaunus ir ambicingus kovotojus po visą Europą ir pasaulį, sėdami sėklą Kyokushin karate plėtotei Lietuvoje ir pasaulyje. Dešimt kovos metų: įtikinančių pergalių ir skausmingų pralaimėjimų ... Taip pramintas takas karatė mokyklai ,,Saulės ženklas".

Karatė mokyklos ,,Saulės ženklas" prezidentas - Paulius Klapatauskas, 2001 metų pasaulio čempionas, 1995, 1998 ir 1999 metų Europos čempionas, 1997 metų Europos vicečempionas ir Europos čempionų lygos nugalėtojas, septynis kartus Lietuvos čempionas, tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas. Klubas daug kartų pripažintas stipriausiu komandinėse ir asmeninėse Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų varžybose, išugdęs dešimtis čempionų, Lietuvos, tarptautinių turnyrų, Europos ir Pasaulio čempionatų nugalėtojų bei prizininkų.

Klubo nariai, Europos čempionai ir prizininkai: Rita Pivoriūnaitė, Edgaras Sečinskij, Darius Gudauskas, Andžėj Milevskij, Dmitrij Aleksandrov. Europos jaunimo, jaunių čempionatų nugalėtojai ir prizininkai: Valdemaras Gudauskas, Edgaras Sečinskij, Julius Klakauskas, Darius Gudauskas, Rita Pivoriūnaitė, Agnė Steponavičiūtė, Martynas Jokubauskas, Jonas Eimontas, Artūras Skerlo, Karolis Našlėnas, Jolanta Zacharova, Simona Zacharova, Mantvydas Ruplys, Ina Orlova, Ivona Koreckaja, Marta Sokolenko, Augmantas Radžiūnas.

Klubas išugdė meistrus, kurie jau turi aukšto meistriškumo juodus diržus - 1, 2, 3, 4 ir 5 danus:

Abazorius Orestas 2 DAN
Akromas Norbertas 1 DAN
Aleksandrov Dmitrij 4 DAN
Ambrazevičius Deividas 1 DAN
Beresnevičius Tadas 1 DAN
Bielskis Simas 1 DAN
Brazdžionytė Rūta 3 DAN
Bučelis Vygandas 1 DAN
Butkevičius Darius 1 DAN
Chazarovas Eugenijus 1 DAN
Cėpla Vytautas 3 DAN
Cybuličius Edvinas 1 DAN
Drabavičiūtė Jūratė 1 DAN
Eimontas Jonas 3 DAN
Garnys Gytis 2 DAN
Gudauskas Darius 4 DAN
Jemec Jevgenij 2 DAN
Jerenkevič Valerija 1 DAN
Kairaitytė Vaiva 2 DAN
Kareniauskas Andrius 1 DAN
Klakauskas Julius 2 DAN
Klapatauskaitė Goda 1 DAN
Klapatauskas Paulius 5 DAN
Kriščiūnienė Daiva 1 DAN
Krivickas Kristupas 2 DAN
Laučiūtė Jovita 3 DAN
Linertas Vidas 1 DAN
Milevski Anžej 4 DAN
Mordas Edvin 1 DAN
Mundrytė Valdonė 1 DAN
Paužolis Balys 2 DAN
PekarskaitėGerda 2 DAN
Pilibas Marius 1 DAN
Pivoriūnaitė Rita 2 DAN
Pogorelskaja Ina 1 DAN
Raževa Anastasija 1 DAN
Rudžionis Dainius 1 DAN
Sapožnikovas Aleksandras 1 DAN
Sečinski Edgard 3 DAN
Skėrlo Artūras 1 DAN
Smilgytė Neringa 1 DAN
Sokolenko-Vanagė Marta 3 DAN
Sokolovas Juras 2 DAN
Steponavičiūtė Agnė 1 DAN
Svešnikov Nikita 2 DAN
Svešnikova Jelena 2 DAN
Šapovalovaitė Veronika 1 DAN
Šerkšnaitė Greta 1 DAN
Šimelionis Martynas 1 DAN
Šleinota Aidas 1 DAN
Šleinota Linas 1 DAN
Ulevičius Donatas 1 DAN
Vištorskij Pavel 1 DAN

Šiuo metu karate klube sportuoja šimtai vaikų ir suaugusiųjų, mėgėjų ir siekiancių aukščiausių rezultatų Europoje ir pasaulyje. Per vieną savaitę įvyksta beveik penkiasdešimt treniruočių įvairiose Vilniaus miesto vietose.

Klubos instruktoriai ir asistentai - tituluoti sportininkai:
Paulius Klapatauskas - 2001 m. Pasaulio čempionas, 1995, 1998, 1999 m. Europos čempionas;
Julius Klakauskas - Lietuvos čempionas ir prizininkas, Europos čempionatų (EČ) dalyvis;
Vytautas Cėpla - 2010 m. Lietuvos vicečempionas, Lietuvos taurės nugalėtojas,EČ dalyvis;
Jonas Eimontas - Europos čempionatų dalyvis, Lietuvos čempionatų prizininkas;
Marta Sokolenko - 2013 m. Lietuvos čempionė, Europos čempionatų dalyvė;
Rita Pivoriūnaitė - 2011 m. Europos KUMITE čempionė, 2010 m. Europos KATA ir KUMITE čempionė, 2009 m. Europos KATA čempionė ir KUMITE prizininkė, 2011 ir 2009 m. Pasaulio čempionatų dalyvė, daugkartinė Lietuvos, Europos ir tarptautinių turnyrų nugalėtoja ir prizininkė.
Paskutinis klubo laimėjimas - Europos karate čempionatas Gruzijoje, kuriame karate mokyklą SAULĖS ŽENKLAS ir LIETUVĄ atstovavo septyni sportininkai: Vaiva Kairaitytė, Gerda Pekarskaitė, Rūta Brazdžionytė, Stasys Vincevičius, Juras Sokolovas, Orestas Abazorius ir Edgard Sečinski. Tbilisyje vykusiose varžybose Europos karate čempionais tapo
Rūta Brazdžionytė ir Edgard Sečinski. Antrą vietą laimėjo Orestas Abazorius, o trečią - Juras Sokolovas. Komandinėje įskaitoje Lietuvos karate rinktinė irgi buvo pirma.

Kiekvienais metais klubas organizuoja varžybas vaikams ir suaugusiems, dalyvauja visuose LKKF rengiamose varžybose, tarptautiniuose turnyruose Japonijoje, Šveicarijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Olandijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje ...

Kiekvienais metais klubas organizuoja vasaros stovyklas vaikams ir suaugusiems, kur susirenka apie 100 klubo narių ir instruktorių kasmet. Taip pat klubas aktyviai dalyvauja visuose LKKF organizuojamuose seminaruose, vasaros ir žiemos stovyklose, tarptautiniuose seminaruose ir stovyklose Japonijoje, Belgijoje, Danijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Šveicarijoje...

Klubas ištikimas savo tradicijoms ir kasmet organizuoja šventinius kalėdinius turnyrus vaikams ir teminius kalėdinius vakarus suaugusiems.

Klubas yra atviras ir demokratiškas.

Klubo prezidento ir instruktoriaus Pauliaus Klapatausko posakis:
- Būtina stengtis auginti čempionus, bet 1000 kartų svarbiau užauginti gerus Žmones.

PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!